Kaasino Cheese Club: hoe ouder de kaas, hoe meer cashback
In de Kaasino Cheese Club levert elke inzet Cheese Points op: 1 CP per €50 op slots. Met je status stijgt de dagelijkse cashback van 10% naar 20%.
Word lid van de Cheese Club
- 1Fresh0 tot 199 CP10%
- 2Mild200 tot 1.499 CP12%
- 3Spicy1.500 tot 6.999 CP14%
- 4Strong7.000 tot 19.999 CP16%
- 5Vintage20.000 tot 49.999 CP18%
- 6Prime50.000 CP en meer20%
Op deze kaasplank12 onderdelen
- Welke statussen heeft de Cheese Club?
- Hoe verdien je Cheese Points?
- Hoe werkt de dagelijkse cashback?
- Wat doet de VIP-manager?
- Kun je je VIP-status van een ander casino meenemen?
- Hoeveel cashback krijg je per status en stortingsniveau?
- Hoeveel moet je inzetten voor elke status?
- Wat levert een speeldag op aan cashback?
- Is de Cheese Club de moeite waard?
- Vragen over de Kaasino Cheese Club
- Verantwoord spelen bij Kaasino
- Bronnen
Welke statussen heeft de Cheese Club?
Zes, genoemd naar de rijping van kaas: Fresh, Mild, Spicy, Strong, Vintage en Prime. Iedereen begint bij Fresh met 10% cashback; Prime haalt 20%.

Fresh
10%0 tot 199 CP, stortingen boven €100

Mild
11% / 12%200 tot 1.499 CP, 12% boven €200

Spicy
13% / 14%1.500 tot 6.999 CP, 14% boven €350

Strong
15% / 16%7.000 tot 19.999 CP, 16% boven €500

Vintage
17% / 18%20.000 tot 49.999 CP, 18% boven €750

Prime
19% / 20%50.000 CP en meer, 20% boven €1.000
Hoe verdien je Cheese Points?
1 CP voor elke €50 die je op slots inzet, of voor elke €100 op andere spellen. Het gaat om inzet, niet om verlies: ook een winnende spin telt mee.
- €1 per spin op slots: na 50 spins heb je 1 CP.
- Voor Mild (200 CP) zet je €10.000 in op slots, of €20.000 op tafel en live.
- Punten tellen op tot de volgende status; een terugval noemen de voorwaarden niet.
Hoe werkt de dagelijkse cashback?
Je krijgt elke dag cashback over je verlies, vanaf €30 verlies op die dag. Het percentage hangt af van je status en van je stortingen: boven een drempel per status krijg je 1% extra. De cashback heeft inzet x10.
- Voorbeeld Mild: €250 gestort, €200 verloren.
- Boven €200 gestort, dus 12%: €24 cashback.
- x10: €240 inzet voordat je het opneemt.
Basispercentage per status; het hogere percentage geldt bij grotere stortingen.
Wat doet de VIP-manager?
Een VIP-manager neemt binnen 24 uur contact op na registratie, verificatie van je telefoon en een kwalificerende storting. De drempel voor die storting noemt Kaasino niet.
- Snellere hulp en service op premium niveau.
- Hogere cashbackpercentages en persoonlijke cashbackaanbiedingen.
- Besloten toernooien en speciale evenementen, alleen voor clubleden.
- Mogelijke uitzondering op de opnamelimieten per dag, week en maand.
Kun je je VIP-status van een ander casino meenemen?
Ja, Kaasino biedt een statusoverdracht aan. Je vult een formulier in en stuurt screenshots van je status bij het andere casino.
- Noem de casino's waar je nu VIP-status hebt.
- Voeg screenshots toe waarop die status zichtbaar is (jpg, png of pdf, max. 10 MB).
- Beantwoord de vragen over hoe lang je speelt en wat je belangrijk vindt.
- Welke status je krijgt, beslist het VIP-team; een vaste omrekening publiceert Kaasino niet.
Hoeveel cashback krijg je per status en stortingsniveau?
Van 10% bij Fresh tot 20% bij Prime; het tweede percentage geldt boven de stortingsdrempel van die status.
| Status | Cheese Points | Cashback per dag | Hoger percentage bij |
|---|---|---|---|
| Fresh | 0 tot 199 CP | 10% | stortingen boven €100 |
| Mild | 200 tot 1.499 CP | 11% / 12% | 12% boven €200 |
| Spicy | 1.500 tot 6.999 CP | 13% / 14% | 14% boven €350 |
| Strong | 7.000 tot 19.999 CP | 15% / 16% | 16% boven €500 |
| Vintage | 20.000 tot 49.999 CP | 17% / 18% | 18% boven €750 |
| Prime | 50.000 CP en meer | 19% / 20% | 20% boven €1.000 |
Hoeveel moet je inzetten voor elke status?
Voor Prime zet je €2.500.000 in op slots. De hogere statussen zijn dus voor spelers met grote inzetten; voor de meeste spelers blijft het bij Fresh of Mild.
| Status | Cheese Points | Inzet op slots | Inzet op andere spellen |
|---|---|---|---|
| Fresh | 0 | €0 | €0 |
| Mild | 200 | €10.000 | €20.000 |
| Spicy | 1.500 | €75.000 | €150.000 |
| Strong | 7.000 | €350.000 | €700.000 |
| Vintage | 20.000 | €1.000.000 | €2.000.000 |
| Prime | 50.000 | €2.500.000 | €5.000.000 |
Wat levert een speeldag op aan cashback?
Bij €200 verlies is dat €20 bij Fresh en €40 bij Prime, telkens met x10 inzet. Vijf situaties op een rij:
| Situatie | Cashback | Inzet nodig (x10) |
|---|---|---|
| Fresh, €25 verlies | geen, onder de drempel van €30 | nvt |
| Fresh, €200 verlies, €250 gestort | 10% = €20 | €200 |
| Mild, €150 verlies, €150 gestort | 11% = €16,50 | €165 |
| Strong, €600 verlies, €600 gestort | 16% = €96 | €960 |
| Prime, €200 verlies, €1.200 gestort | 20% = €40 | €400 |
Is de Cheese Club de moeite waard?
Ja voor wie toch al speelt: elke verliesdag vanaf €30 levert minstens 10% terug. Als reden om meer te spelen werkt de club niet, door de x10 op de cashback.
Sterk
- Cashback vanaf de eerste dag, ook bij Fresh
- Elke inzet telt, ook op tafel en live (voor de helft)
- VIP-status van een ander casino kun je laten overzetten
Zwak
- Cashback heeft inzet x10, het is geen direct opneembaar geld
- Pas cashback vanaf €30 verlies op een dag
- Kwalificerende storting voor de VIP-manager is niet bekend
De vierde stap van het welkomstpakket geeft 5% extra cashback bovenop deze percentages. Overige acties per weekdag
Vragen over de Kaasino Cheese Club
Moet je je aanmelden voor de Cheese Club?
Nee, elke inzet levert Cheese Points op en iedereen start bij Fresh met minimaal 10% cashback.
Is de Kaasino cashback direct opneembaar?
Nee, de dagelijkse cashback van de Cheese Club heeft inzet x10. Alleen de welkomst-cashback met code CB is echt geld zonder inzet.
Krijg je cashback op een winnende dag?
Nee, cashback geldt pas als je op een dag minstens €30 hebt verloren.
Tellen live en tafelspellen mee voor punten?
Ja, maar half zo zwaar: 1 CP per €100 inzet, tegen 1 CP per €50 op slots.
Wat is de hoogste status?
Prime, vanaf 50.000 Cheese Points, met tot 20% dagelijkse cashback.
Waar zie je je cashbackpercentage?
In je account staat je actuele VIP-cashback in procenten, met een teller tot de volgende update.
Hoe snel belt de VIP-manager?
Volgens de site binnen 24 uur na registratie, verificatie van je telefoon en een kwalificerende storting.
Verantwoord spelen bij Kaasino
Gokken is voor volwassenen vanaf 18 jaar en kost geld. Stel vooraf een limiet in voor storten, verlies en sessieduur; bij Kaasino gaat een verlaging direct in. Een pauze of zelfuitsluiting regel je via [email protected].
- AGOG0800-22 777 22gratis
- OpenOverGokken0800-24 000 22gratis, dag en nacht
Bronnen
- Cheese Clubstatussen en Cheese Points
- Bonusvoorwaardenwelkomstpakket, codes, inzetvereisten
- Algemene voorwaardenopnames, verificatie, slapende accounts