Naar de inhoud

Welkomstpakket tot €5.000 + 500 free spins met code

InloggenSpeel bij Kaasino

Kaasino Cheese Club: hoe ouder de kaas, hoe meer cashback

In de Kaasino Cheese Club levert elke inzet Cheese Points op: 1 CP per €50 op slots. Met je status stijgt de dagelijkse cashback van 10% naar 20%.

Word lid van de Cheese Club
Tijger met kaasschild uit de Cheese Club-banner van Kaasino
  1. 1Fresh0 tot 199 CP10%
  2. 2Mild200 tot 1.499 CP12%
  3. 3Spicy1.500 tot 6.999 CP14%
  4. 4Strong7.000 tot 19.999 CP16%
  5. 5Vintage20.000 tot 49.999 CP18%
  6. 6Prime50.000 CP en meer20%
Op deze kaasplank12 onderdelen
  1. Welke statussen heeft de Cheese Club?
  2. Hoe verdien je Cheese Points?
  3. Hoe werkt de dagelijkse cashback?
  4. Wat doet de VIP-manager?
  5. Kun je je VIP-status van een ander casino meenemen?
  6. Hoeveel cashback krijg je per status en stortingsniveau?
  7. Hoeveel moet je inzetten voor elke status?
  8. Wat levert een speeldag op aan cashback?
  9. Is de Cheese Club de moeite waard?
  10. Vragen over de Kaasino Cheese Club
  11. Verantwoord spelen bij Kaasino
  12. Bronnen

Welke statussen heeft de Cheese Club?

Zes, genoemd naar de rijping van kaas: Fresh, Mild, Spicy, Strong, Vintage en Prime. Iedereen begint bij Fresh met 10% cashback; Prime haalt 20%.

Status Fresh van de Cheese Club

Fresh

10%

0 tot 199 CP, stortingen boven €100

Status Mild van de Cheese Club

Mild

11% / 12%

200 tot 1.499 CP, 12% boven €200

Status Spicy van de Cheese Club

Spicy

13% / 14%

1.500 tot 6.999 CP, 14% boven €350

Status Strong van de Cheese Club

Strong

15% / 16%

7.000 tot 19.999 CP, 16% boven €500

Status Vintage van de Cheese Club

Vintage

17% / 18%

20.000 tot 49.999 CP, 18% boven €750

Status Prime van de Cheese Club

Prime

19% / 20%

50.000 CP en meer, 20% boven €1.000

Hoe verdien je Cheese Points?

1 CP voor elke €50 die je op slots inzet, of voor elke €100 op andere spellen. Het gaat om inzet, niet om verlies: ook een winnende spin telt mee.

  • €1 per spin op slots: na 50 spins heb je 1 CP.
  • Voor Mild (200 CP) zet je €10.000 in op slots, of €20.000 op tafel en live.
  • Punten tellen op tot de volgende status; een terugval noemen de voorwaarden niet.

Hoe werkt de dagelijkse cashback?

Je krijgt elke dag cashback over je verlies, vanaf €30 verlies op die dag. Het percentage hangt af van je status en van je stortingen: boven een drempel per status krijg je 1% extra. De cashback heeft inzet x10.

  • Voorbeeld Mild: €250 gestort, €200 verloren.
  • Boven €200 gestort, dus 12%: €24 cashback.
  • x10: €240 inzet voordat je het opneemt.
Cashback€20
Inzet nodig (x10)€200
Drempel€30

Basispercentage per status; het hogere percentage geldt bij grotere stortingen.

Wat doet de VIP-manager?

Een VIP-manager neemt binnen 24 uur contact op na registratie, verificatie van je telefoon en een kwalificerende storting. De drempel voor die storting noemt Kaasino niet.

  • Snellere hulp en service op premium niveau.
  • Hogere cashbackpercentages en persoonlijke cashbackaanbiedingen.
  • Besloten toernooien en speciale evenementen, alleen voor clubleden.
  • Mogelijke uitzondering op de opnamelimieten per dag, week en maand.

Kun je je VIP-status van een ander casino meenemen?

Ja, Kaasino biedt een statusoverdracht aan. Je vult een formulier in en stuurt screenshots van je status bij het andere casino.

  • Noem de casino's waar je nu VIP-status hebt.
  • Voeg screenshots toe waarop die status zichtbaar is (jpg, png of pdf, max. 10 MB).
  • Beantwoord de vragen over hoe lang je speelt en wat je belangrijk vindt.
  • Welke status je krijgt, beslist het VIP-team; een vaste omrekening publiceert Kaasino niet.

Hoeveel cashback krijg je per status en stortingsniveau?

Van 10% bij Fresh tot 20% bij Prime; het tweede percentage geldt boven de stortingsdrempel van die status.

Volgens de bonusvoorwaarden, onderdeel Statuspunten en VIP-cashback
StatusCheese PointsCashback per dagHoger percentage bij
Fresh0 tot 199 CP10%stortingen boven €100
Mild200 tot 1.499 CP11% / 12%12% boven €200
Spicy1.500 tot 6.999 CP13% / 14%14% boven €350
Strong7.000 tot 19.999 CP15% / 16%16% boven €500
Vintage20.000 tot 49.999 CP17% / 18%18% boven €750
Prime50.000 CP en meer19% / 20%20% boven €1.000

Hoeveel moet je inzetten voor elke status?

Voor Prime zet je €2.500.000 in op slots. De hogere statussen zijn dus voor spelers met grote inzetten; voor de meeste spelers blijft het bij Fresh of Mild.

Berekend met 1 CP per €50 op slots en 1 CP per €100 op andere spellen (Statuspunten en VIP-cashback)
StatusCheese PointsInzet op slotsInzet op andere spellen
Fresh0€0€0
Mild200€10.000€20.000
Spicy1.500€75.000€150.000
Strong7.000€350.000€700.000
Vintage20.000€1.000.000€2.000.000
Prime50.000€2.500.000€5.000.000

Wat levert een speeldag op aan cashback?

Bij €200 verlies is dat €20 bij Fresh en €40 bij Prime, telkens met x10 inzet. Vijf situaties op een rij:

Berekend met de percentages uit Statuspunten en VIP-cashback
SituatieCashbackInzet nodig (x10)
Fresh, €25 verliesgeen, onder de drempel van €30nvt
Fresh, €200 verlies, €250 gestort10% = €20€200
Mild, €150 verlies, €150 gestort11% = €16,50€165
Strong, €600 verlies, €600 gestort16% = €96€960
Prime, €200 verlies, €1.200 gestort20% = €40€400

Is de Cheese Club de moeite waard?

Ja voor wie toch al speelt: elke verliesdag vanaf €30 levert minstens 10% terug. Als reden om meer te spelen werkt de club niet, door de x10 op de cashback.

Sterk

  • Cashback vanaf de eerste dag, ook bij Fresh
  • Elke inzet telt, ook op tafel en live (voor de helft)
  • VIP-status van een ander casino kun je laten overzetten

Zwak

  • Cashback heeft inzet x10, het is geen direct opneembaar geld
  • Pas cashback vanaf €30 verlies op een dag
  • Kwalificerende storting voor de VIP-manager is niet bekend

De vierde stap van het welkomstpakket geeft 5% extra cashback bovenop deze percentages. Overige acties per weekdag

Vragen over de Kaasino Cheese Club

Moet je je aanmelden voor de Cheese Club?

Nee, elke inzet levert Cheese Points op en iedereen start bij Fresh met minimaal 10% cashback.

Is de Kaasino cashback direct opneembaar?

Nee, de dagelijkse cashback van de Cheese Club heeft inzet x10. Alleen de welkomst-cashback met code CB is echt geld zonder inzet.

Krijg je cashback op een winnende dag?

Nee, cashback geldt pas als je op een dag minstens €30 hebt verloren.

Tellen live en tafelspellen mee voor punten?

Ja, maar half zo zwaar: 1 CP per €100 inzet, tegen 1 CP per €50 op slots.

Wat is de hoogste status?

Prime, vanaf 50.000 Cheese Points, met tot 20% dagelijkse cashback.

Waar zie je je cashbackpercentage?

In je account staat je actuele VIP-cashback in procenten, met een teller tot de volgende update.

Hoe snel belt de VIP-manager?

Volgens de site binnen 24 uur na registratie, verificatie van je telefoon en een kwalificerende storting.

18+

Verantwoord spelen bij Kaasino

Gokken is voor volwassenen vanaf 18 jaar en kost geld. Stel vooraf een limiet in voor storten, verlies en sessieduur; bij Kaasino gaat een verlaging direct in. Een pauze of zelfuitsluiting regel je via [email protected].

Limieten, pauze en zelfuitsluiting bij Kaasino

Bronnen

  1. Cheese Clubstatussen en Cheese Points
  2. Bonusvoorwaardenwelkomstpakket, codes, inzetvereisten
  3. Algemene voorwaardenopnames, verificatie, slapende accounts

Tot €5.000 + 500 free spins

Speel nu